ODCHYTOVÁ SLUŽBA A ÚTULEK

odchyty toulavých a zdivočelých zvířat sběr a neškodná likvidace kadáverů asistenční služby, spolupráce s IZS venčení psů, hlídání a péče o zvířata zvířecí taxi - individuální přeprava zvířat

telefon
+420 777 214 680 info@animal-rescue.cz
animal-rescue

ZPĚT

UŽITEČNÉ INFORMACEPES 2011 - Pomozte, aby žádný pes nemusel zbytečně zůstávat v útulku.


převzato z www.narodniregistr.cz

Součástí projektu PES 2011, který je zaměřený na odpovědné držení psů a koček, je i snaha dosáhnout co nejvyšší "dohledatelnosti" ztracených zvířat. Jedním ze základních předpokladů je vybavení co největšího počtu útulků čtecím zařízením a identifikace zvířat mikročipem. Většina útulků však i nadále potřebuje pomoc veřejnosti ve formě mikročipů. Účastníci projektu se i letos obracejí na všechny, kdo chtějí pomoci psům v útulcích a přispět svým sponzorským darem k vybavení útulkům, které se přihlásily do projektu. Sami si vyberete a určíte útulek, kterému přispějete na zakoupení mikročipů pro bezprizorní zvířata.
Hodnotu daru můžete odečíst od daňového základu.

Jak můžete pomoci?
Poskytněte věcný sponzorský dar - čtecí zařízení Datamars Mini MAX II nebo mikročipy Needle Kit - útulku, který si sami vyberete.
Zaplatíte pouze dotovanou cenu mikročipu, zbývající část ceny a zápis do databáze uhradí provozovatel Národního registru.
Hodnotu sponzorského daru můžete odečíst ve svém daňovém přiznání.

Váš sponzorský dar: 120,- Kč/ks(cena je včetně evidenčního poplatku do Národního registru majitelů zvířat)

Jak poskytnout věcný dar:
Rozhodněte se, kolik mikročipů chcete, nebo můžete darovat. I jednotlivý mikročip nám pomůže. Svůj požadavek napište na emailovou adresu info@narodniregistr.cz, nebo zavolejte na telefonní číslo 602 611 053, uveďte, že mikročipy chcete darovat útulku Animal rescue České Budějovice. Operátor Vám sdělí číslo účtu na který provedete úhradu. Mikročipy nám následně přijdou balíčkem přímo do útulku.

Pro současné chovatele a majitele psů byl důležitý rok 2011, od kdy je podle nařízení EU nutno označovat psy výhradně mikročipy. Pro cestování po EU je označení mikročipem podmínkou, stejně jako platné očkování a zápis údajů v evropském očkovacím průkazu - ztv. Petpasu.

Odchytová technika

Copyright © 2008 - 2018, Animal Rescue
Vytvořil Pavel Rampas